products

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: HC
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: tuz
Min sipariş miktarı: 25tons
Fiyat: 125usd
Ambalaj bilgileri: 20kgs / çanta 25kgs / çanta, 50kgs / çanta veya özelleştirilmiş
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 2000tons / haftalık
Detay Bilgi
ürün tipi: Akvaryum Balık Tuzu Saflık (%): % 95.5
paketleme: 50kgs / çanta veya özelleştirilmiş Uygulama: Hayvancılık için özel tuz ekleyin
Görünüm: Beyaz Pelet / Tablet Diğer adı: NaCl, Sodyum Hidroklorür, Sodyum Klorür, Tuz
Moleküler ağırlık: 58.44 YER: Tuz tabanı
Vurgulamak:

% 95

,

5 Su Kalitesi Mineral Tuz

,

GB / T5461 Su Kalitesi Mineral Tuz


Ürün Açıklaması

Shandong Endüstriyel Tuz Doğrudan Su Arıtma için Büyük Taneli Tuz Güneş Kaba Tuz

 

Sarı Pembe Mavi Renkli Tuz Yumuşatma Suyu Kalitesi İçin Akvaryum Balıkları İçin Mineral Tuz

 

 

 

Giriş

 

1. Suyun ozmotik basıncını ayarlayın: Tuz eklemenin amacı, suyun ozmotik basıncını ayarlamak, du ve düşük suyun balık vücuduna penetrasyonunu azaltmak, solungaçlar ve böbrekler üzerindeki yükü azaltmak, üzerindeki baskıyı azaltmaktır. ozmotik ayar sistemi ve balık yeteneğinin hastalık direncini arttırır.
2. Bakteri üremesinin engellenmesi: Tuz eklemek, ısınmanın neden olduğu olumsuz sonuçları azaltabilir.Isıtmak bakteri üremesini hızlandırabilse de, tuzlamadan sonra suyun ozmotik basıncı azalır, bu da bakterilerin balık vücuduna girmesini maksimum ölçüde engelleyebilir, bu nedenle ısıtmak ve tuz eklemek tamamlayıcı bir ilişkidir.
3. Bakteriyel penetrasyonun engellenmesi: Tuz eklendikten sonra, biyolojik hücrelerin içindeki ve dışındaki ozmotik basınç farklıdır ve su molekülleri düşük tuzluluktan yüksek tuzluluğa geçerek hücre dehidrasyonuna ve bazı organizmaları öldürmesine neden olur.Tuz sterilizasyonunun mekanizması, suyun özgül ağırlığını değiştirerek bakteri hücre zarının ters ozmozunun bakterileri öldürmesine neden olmasıdır.

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 0

 

Şartname

 

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 1

 

 

Coarse hakkında

 

Kaba tuz, büyük parçacıklar, küçük özgül ısı, daha fazla ısı emilimi, nispeten eşit ısı dağılımı ve nispeten yavaş ısı özelliklerine sahiptir, bu nedenle kaba tuzlu ısı sıkıştırması uzun süre dayanır.Kazan suyu arıtma.Spesifik kazan modeline göre, endüstriyel tuzun tanecikliği için farklı gereksinimler vardır.Bazı kazanlar yalnızca yaklaşık 0,5-1,5 cm'lik büyük granül tuz kullanabilir;diğer kazanların ise, hafifçe kırılan tuz tanecikliği için özel gereksinimleri yoktur.Hem tuz hem de iri taneli tuz kullanılabilir.
Baskı ve boyama endüstrisinde, endüstriyel tuz çeşitli baskı ve boyama işlemlerinde kullanılmaktadır.Bazı endüstriyel tuzlu sulardan sonra safsızlıklar ve çökelme olabilir.Normal ham tuz bu duruma sahip olacaktır.Nakliye sırasında teslimat için beyaz ve temiz tuz seçmeye çalışacağız.


Çalışma prensibi

 

Birçok su arıtma yöntemi vardır, ancak temel, gelişmiş ve uygun su arıtma teknolojisi iyon değiştirme teknolojisidir.

Gelişmiş su arıtıcılarında kullanılan iyon değişim reçinesi genellikle sülfonat tipi sodyum iyon değişim reçinesidir.Arıtılacak ham su reçineden geçtikten sonra, su kalitesinin saflaştırılması amacına ulaşmak için sudaki zararlı safsızlık iyonları (başlıca kalsiyum Ca, magnezyum ve Mg iyonları) reçinede adsorbe edilebilir.Su arıtma kapasitesinin artmasıyla, giderek daha fazla safsızlık adsorbe edilir ve reçinenin adsorpsiyon kapasitesi kademeli olarak azalır.Reçine tarafından emilen safsızlıkları gidermek için (esas olarak kalsiyum Ca, magnezyum Mg iyonları), sodyum iyonlarına (Na) ihtiyaç vardır.Geri yıkama ile reçine tarafından emilen safsızlık iyonları (esas olarak kalsiyum Ca, magnezyum ve Mg iyonları) iyon değişim reçinesinin adsorpsiyon kapasitesini eski haline getirmek için iyon değişimiyle değiştirilir.Bu işleme aynı zamanda iyon değişim reçinesi rejenerasyonu da denir.Ürün tanıtımı Ürün adı: Yumuşak su tuzu Diğer adı: İyon değişim reçinesi rejenerasyon maddesi Sodyum klorür içeriği: ≥% 99.50 Moleküler formül: NaCl2 Nem / (g / 100g): ≤ 1.0 Suda çözünmeyen madde / (g / 100g): ≤ 2.0 Görünüm : saf beyaz, kirlilik yok
Yönetici standardı: GB / T5461

CAS Numarası: 7647-14-5

Bu ürün, doymuş reçinedeki kalsiyum ve magnezyum iyonlarını ve sudaki diğer su ve alkali safsızlıkları etkili bir şekilde gidermek, reçineyi yenilemek ve azaltmak, suyunuzu daha temiz ve berrak hale getirmek ve su tedarik boru hattını pürüzsüz ve temiz tutmak için özel olarak işlenmiştir. uzun süre ölçeklendirin., Kullanımdan sonra hiçbir kalıntı, koku kalmaz, aynı koşullarda herhangi bir rejeneranttan daha yüksek, çeşitli su yumuşatıcıları için uygundur.

Şirketimiz tarafından üretilen su yumuşatma tuzu, olağan fiziksel ve kimyasal göstergelere ek olarak, geleneksel sodyum tuzu tabletlerinin reçinedeki ağır metal iyonlarını uzaklaştırma işlevine sahip olmadığını ve iyon değişim reçinesinin bir süre sonra bozulmasına neden olduğunu düşünmektedir. kullanım.Gıda sınıfı eklenir.Yüksek verimli ağır metal safsızlık iyon tutucu, saflaştırılmış suyun (içme suyu) kalitesini sağlar ve iyileştirir ve iyon değişim reçinesinin hizmet ömrünü etkili bir şekilde uzatır.

Bu ürün özel olarak büyük partikül boyutuna, homojen partiküllere ve yüksek saflığa sahip beyaz tabletler halinde işlenir.Müşteriler içtenlikle işbirliği yapmaya davetlidir!

 

Uygulama

 

Kazan suyu arıtmada, tabakhane ve metalurjide, çelik endüstrisinde, kimyasal hammadde üretiminde, sıcak kompres için tuzda kullanılır.

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 2

 

Üretim Gösterisi

 

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 3

 

Diğer tuz (sodyum klorür)

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 4

İlgili kişi

7647-14-5 Akvaryum Balıkları İçin Yumuşatma Suyu Kalitesi Mineral Tuzu 5

 

İletişim bilgileri
vivian

Telefon numarası : +8615063431351

Naber : +008615063431351