aboutus

SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD.

SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD. SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD. SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD. SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD. SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO.,LTD.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Hengchang Markası
No. Çalışanları: 120~130
Yıllık satış: 2000000-10000000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

SHANDONG EVERLAST AC CHEMICAL CO., LTD.

Shandong Everlast AC Chemical Co., Ltd. (Bir önceki adıyla Linqu Hengchang Chemical Co., Ltd) iki üretim üssümüz var: Weifang Şehri, Shandong Eyaleti, Linqu İlçesi, Yeyuan kasabasında bulunan eski fabrikamız 10 dönümden fazla alanı kapladı.Yeyuan kasabası, Çin'deki en büyük 100 ulusal sanayi kasabasından biridir ve gelişmiş endüstri ile rahat ulaşım ile güzel bir manzaraya sahiptir.Ulusal AAAA sınıfı eski Longwan turizm bölgesinde bulunan eski fabrika.Longshan County, Linqu yüksek teknoloji Endüstri Parkı'nda bulunan yeni fabrikamız, 60 dönümden fazla bir alanı kaplamaktadır.Bu park Linqu'de bulunan özel bir kimya sanayi parkıdır ve tesisler geliştirilmiştir ve ulaşımı çok kolaydır.

Shandong Everlast AC Cehmcial Co., Ltd., Aralık 2005'te kuruldu. 150'den fazla çalışanı ile profesyonel kimya mühendisleri 6 ve 10 teknik kadroya sahip. Bu arada, 10 araç sıvı amonyak tankeri ve amonyak suyu ve sscr sistemi ve sodyum var. hidroksit çözeltisi ve üre çözeltisi ve diğer kimyasallar.5.000'den fazla parçadan fazla sıvı Amonyak tüpü ile silindir taşımacılığı için stanker 18 araç ve tehlikeli araç 10 bulunduruyoruz ve işimiz Shandong Eyaleti ve Kuzey Çin'in tamamını kapsıyor.

Firmamız ağırlıklı olarak yüksek kaliteli susuz amonyak ve amonyak çözeltisi ve Aksesuarlı Silindirler üretmektedir.Müşteri taleplerini iş prensibimiz olarak görüyoruz.Müşterilerimize kaliteli ürünler tedarik ediyor ve en yüksek memnuniyetini elde ediyoruz.Benzer işletmeler arasında lider konumda, Çin Üç İşletmesinin Güvenlik Standardizasyon Sertifikasını ve Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ISO9001: 2008'i alıyoruz. 11315 Ulusal Kurumsal Kredi Sistemi tarafından verilen Çin AA + sertifikasını da alıyoruz ve ithalat ve ithalat hakkına sahibiz. kendi ürünlerimizi bağımsız olarak veya diğer emtia / teknolojiyi acente olarak ihraç ediyoruz.

Şu anda firmamızın yıllık satışları 30.000 tonun üzerinde sıvı amonyak, 150.000 tonun üzerinde amonyaklı su ve 5000 adet daha fazla tüp.ve biz kaliteli bir üne sahibiz, yurtiçi satış gücümüze ve hükümet politikasına neden oluyoruz.Güneydoğu Asya, Afrika ve Güney Amerika gibi müşterilerimize yabancı olarak yüksek kalite ve ürün istikrarı sağlanacaktır. bu nedenle firmamız lider oldu

Diğer tedarikçilere kıyasla amonyak alanında kaliteli ve uygun fiyatla rakip.

 

 

Geçmiş

Listelenmiş

Yabancı Müşteriler Vsiting

Yurtiçi Ortağımız

Hizmet

Sevgili Dostça,

Su arıtma ve çevre koruma kimyasalları için maily kimyasalları tedarik ediyoruz.

Laboratuvarın Köşesi

Üstün denetim

SSCR Katı Amonyak Üretim Köşesi

Ekibimiz

Şirketimizin ailesi

Şirket Geliştirme Eğitimi

Çalışan için Bağış

İletişim bilgileri