products

Üre N46% dk Öğütülmüş Granül Azot Gübre Parçacık Boyutu 1-3,5 mm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: AC
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: ÜRE
Min sipariş miktarı: 20tons
Fiyat: 195-358
Ambalaj bilgileri: 25kgs / çanta, 50kgs / çanta, 1000kgs / çanta
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union
Yetenek temini: 5000tons / aylık
Detay Bilgi
sınıflandırma: Azotlu Gübre tip: 57-13-6
MF: H2NCONH2 (CO (NH2) 2) Saflık: % 99.9 Min
Uygulama: Tarım renk: Beyaz / Mavi veya Özel Renk
paketleme: 50kgs / çanta 25kgs / çanta 1000kgs / çanta Adedi: Öğütülmüş / 22,5 Ton, Granül / 20 Ton
Parçacık boyutu: 0,85-2,8 mm / 2-4,75 mm / 1-3,5 mm
Vurgulamak:

Granül Azotlu Gübre

,

3


Ürün Açıklaması

Azotlu Gübre Üre N46% dk Öğütülmüş veya Granül, Parçacık Boyutu 1-3,5 mm Üre 46%

Karbamid olarak da bilinen üre, CO (NH2) 2 kimyasal formülüne sahip organik bir bileşiktir.Bu amid, bir karbonil (C = O) fonksiyonel grubu ile birleştirilen iki –NH2 grubuna sahiptir. Üre, nitrojen içeren bileşiklerin hayvanlar tarafından metabolizmasında önemli bir rol oynar ve memelilerin idrarındaki ana nitrojen içeren maddedir.Renksiz, kokusuz bir katıdır, suda yüksek oranda çözünür ve pratik olarak toksik değildir (LD50 sıçanlar için 15 g / kg'dır).Suda çözünmüş, ne asidik ne de alkalin.Vücut bunu birçok işlemde, en önemlisi nitrojen atılımında kullanır.Karaciğer, üre döngüsünde iki amonyak molekülünü (NH3) bir karbon dioksit (CO2) molekülü ile birleştirerek oluşturur.

ÜRÜN ADI: ÜRE

CAS NO: 57-13-6

Saflık: N46% c
MOLEKÜLER FORMÜL: CH4N2O

Uygulamalar

1. Nitröz oksit, nitröz asit ve kromatografiyi ayırmak için kullanılır;ayrıca biyolojik büyüme ajanları olarak kullanılır.

2. Gübre hammaddesi, hayvan yemi, patlayıcı, stabilizatör ve üre-formaldehit reçinesi hazırlanmasında kullanılır.

3. Üre, pestisit üretiminde önemli bir hammaddedir.Cymoxanil, ethirimol, pestisitler triazophos, phosalone, pyrimidines oksiklorür, fenitrotiyon nitril, tetrametrin ve bazı herbisitler gibi mantar öldürücüler yapmak için kullanılabilir.

4. Tarımda azotlu gübre için kullanılır;endüstride yem katkı maddesi olarak kullanılır;patlayıcılar, stabilizatörler ve üre formaldehit reçineleri vb. yapmak için kullanılır.

5. Ürede azot içeriğinin kullanımını iyileştirmek için bir mahsul gübresi.

Şartname

Azot % 46 dk
Nem % 1 maksimum
Biuret % 1 maksimum
Prilled 0,85-2 mm
Granül 2-4mm% 90-94 dk
renk Saf beyaz
Radyasyon Radyaktif Olmayan
Serbest Amonyak

160pxt ppm maks.

 

Üre (Karbamid / Üre çözeltisi / USP Sınıfı Karbamid) dır-dir kolayca suda çözünür ve nötr hızlı olarak kullanılır-yayınlandı yüksek konsantrasyonda azotlu gübre. Bu higroskopik havada ve kolayca caking. Üre popularly NPK kompoze gübrelerde ve BB gübrelerde temel hammadde olarak kullanılır, o da yapabilir olmak kaplanmış ile kükürt veya yavaş salınan veya kontrollü salınan gübre olarak polimer. Long vadeli üre uygulaması herhangi bir zararlı madde olarak kalmaz içinde toprak.

Fakat üre az miktarda biüre içerir granülasyon sürecinde, wbiuret içeriği% 1'i aştığında, üre olumsuz tohumlama olarak kullanılabilir ve yaprak gübre.

Üre içerisindeki yüksek nitrojen konsantrasyonu nedeniyle, eşit bir yayılma elde etmek çok önemlidir.Çimlenme hasarı riski nedeniyle, tohumla temas halinde veya tohum yakınında delme yapılmamalıdır.Üre, sprey olarak veya sulama sistemleri yoluyla uygulama için suda çözünür.

Üre N46% dk Öğütülmüş Granül Azot Gübre Parçacık Boyutu 1-3,5 mm 0

 

A: Logomu çantaya yazdırabilir miyim?

B: Evet, OEM yapıyoruz, tasarımınız olarak yazdırın
 

 

A: malları sevk ederken paleti kullandınız mı?

 

B: Müşterinin isteğine göre, çoğu palet kullanılmasını önermiyoruz, çünkü paletli 24 ton, paletsiz 26 ton. Palet kullanırsanız, fiyat daha yüksekse, teklif, palet ücretlerini ve limanda daha fazla ücreti içermelidir.
 

 

C: Gönderimden sonra hangi belgeleri sağlayabilirsiniz?

 

B: SGS veya elçilik sertifikasına ihtiyacınız varsa, B / L, Ticari Fatura, Paketleme Listesi, COA, Menşe Sertifikası sağlıyoruz, sizin için de yapabiliriz.
 

 

C: Gübrelemede en yaygın hata nedir?

 

B: Hiç şüphesiz aşırı gübreleme, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli bahçıvanlar tarafından yapılan en yaygın hatadır.Sadece biraz iyi olduğu için

İletişim bilgileri
vivian

Telefon numarası : +8615063431351

Naber : +008615063431351