products

Rafine Yenilebilir Granül Tuzu 1.5mm Gıda Sınıfı Kimyasalları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Everlast
Sertifika: iso
Model numarası: tuz
Min sipariş miktarı: 25tons
Fiyat: 100usd
Ambalaj bilgileri: 25kgs / çanta, 50kgs / çanta, 1000kgs / çanta
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 2000tons / haftalık
Detay Bilgi
Standart: GB5461 Temelde Malzeme: Sodyum klorit
kullanım: Turşu, MSG, MSG, banyo tuzu yapımı Saflık: % 99
tip: 4-30 göz Diğer adı: Doğal deniz kristal tuzu
Vurgulamak:

GB5461 sodium chloride salt

,

99% Natural sea crystal salt


Ürün Açıklaması

"Banyo tuzu", doğal bileşenleri, hafif kokusu, büyüleyici renkleri, olağanüstü etkileri nedeniyle cilt bakımı için en iyi ürün haline gelmiştir ... Güzel cilt bakımının yeni gözdesi olun.

 

Eski zamanlardan beri, tuz banyosu tuzu, tanrılara bir çeşit fedakarlık olarak kullanılmasına veya sumo başlamadan önce mekanın dört köşesine serpilmesine ve sonradan tuz serpilmesine bakılmaksızın temsili bir temizlik maddesi olarak kullanılmıştır. cenaze töreni.Omuzlarımdaki alışkanlıklardan, "tuz" un her şeyi temizleme etkisi olduğunu görebiliyorum.

 

Bilim adamları bunu kanıtlamadan önce, herkesin deneyimlediği, örneğin yiyeceklerin uzun süreli korunması için tuz kullanımı gibi bazı örneklere bakalım.Herkesin turşu, kuru erik ve kuru balık etinin korunmasının büyük miktarlarda tuz kullanılmasını gerektirdiğini bildiğine inanıyorum.Ayrıca ilaç olarak kullanılan tuz örnekleri de vardır.Geçmişte, insanlar boğaz ağrısı veya ülseri olduğunda salin içerdi.Solunum problemi olan kişilerin tedavi için deniz kenarına gitmelerini öneriyoruz, çünkü hastalar deniz suyuyla karıştırılmış küçük sofra tuzuna uzun süre nefes alabilirler.Parçacıklar ve benzerleri bilinen yöntemlerdir.Doktorlar çok fazla kanamayı önlemek için normal salin enjekte edecekler.Ölmekte olan hastalara hemoptizi olanlar için salin verilebilir.Ne yazık ki, yanlışlıkla zehir tüketenler, kusma ve gastrik lavajı indüklemek için salin içmelerini sağlayabilirler.Tuz, burnu temizlemek ve hafif burun ampiyemini tedavi etmek için de kullanılabilir.Her türlü şey, deniz tuzunun vücuda yardımı sonsuzdur, deniz tuzu neden insan vücudunun birçok parçası ve semptomları üzerinde bu tür etkiler üretebilir?Özetle, insan vücudu deniz suyu ile aynı bileşenlere sahiptir, bu nedenle eski deniz suyundan yapılan tuzun vücut için büyük faydaları vardır.Aksine, rafine tuz herhangi bir etki üretemez.Peki tuzun güzellik işlevi nasıl keşfedildi?Belki hafızanın eski Avrupa'ya dönmesine izin vermeliyiz.Andersen'in masallarında saf duygulara sahip deniz kızı deniz suyu tarafından beslendi ve çok etkileyiciydi.Uzun zaman önce, Avrupalı ​​denizciler güneş ışığına uzun süre maruz kaldıkları için derileri çatlamaya ve yaşlanmaya eğilimlidir, ancak deniz tuzunun temizleme ve iyileştirici etkileri nedeniyle, ciltleri hala en iyi durumlarını koruyabilir ve bu deniz suyunun da katkısı.Deniz tuzunun temizleyici ve iyileştirici etkisi, denizcilerin cildinin zamanında hasar gördükten sonra restore edilmesine neden oldu.Bundan esinlenen Yunanlılar, derin denizdeki tuzu cilt bakımı için banyo tuzu haline getirdi.Belki de denizkızının teslim etmek istediği uzak vahiy budur!Güzellik endüstrisindeki güzel banyo tuzu, çeşitli banyo kültürlerini yorumladı.Kaplıca mineral içerikli banyo tuzu, aromaterapi esansiyel yağları ile banyo tuzu, bitki parçacıkları ile banyo tuzu ... Tuzlu ve kokulu, renkli banyo tuzu kasırga Tüm dünyada kazınmıştır.

 

Birçok ülkede, insanlar yüzlerini ve ayaklarını yıkamak için derin deniz banyosu tuzu kullanmaya alışmış, bu da metabolizmayı teşvik edebilir, cildi derinlemesine temizleyebilir, anti-inflamatuar, sterilize edebilir, küçük yaraları hızla iyileştirebilir, fazla yağı ve kütikülleri temizleyebilir, tamir edebilir düzensiz cilt, kalın Gözenekleri yakınsama ... Uzun süreli kullanımda, cilt pürüzsüz ve hassastır.

 

etki

T bölgesinde kontrol gresi

 

Yaz aylarında yağlı ciltler büyük bir endişe kaynağıdır.Güçlü yağ salgısına sahip T şeklindeki kısım için, üstte ince tuz kullanabilir, 3 dakika boyunca hafifçe masaj yapabilir ve ardından orta parmağın altından gözeneklerin her iki tarafındaki gözeneklerin açık kısmına bir sıkma masajı uygulayabilirsiniz. burun.

 

Akne izlerini kaldırın

 

Sivilcelerin bıraktığı izler can sıkıcıdır.Biraz tuz alın ve izler veya çarpmalarda spirallerle üç kez masaj yapın, daha sonra "çözülmesi" gereken alana yeterli miktarda tuz uygulayın ve beş veya altı dakika sonra yıkayın.Büyüyen sivilceye masaj yapmamaya dikkat edin.

 

Cildin koyu lekelerini çıkarın

 

Yüzdeki tuzu su ile ıslatın ve 1 dakika masaj yapın.Yoğunluk, yüzün yıkanmasıyla aynıdır.Burun ortası olarak alttan yanakların üstüne büyük bir daire çizin.Ardından karanlık noktalara sürtmek için parmak uçlarınızı kullanın.

 

Kepeklenmeyi önler

 

Seyahat için küçük bir kavanoza bir çorba kaşığı tuz koyun, sonra yarım kavanoz su ekleyin ve kuvvetlice çalkalayın.Saçınızı yıkadıktan sonra, tuzlu suyu başınıza dökün, parmak uçlarınızla masaj yapın ve son olarak durulayın ve saç kremini uygulayın.

 

Koltukaltı kokusunu yok et

 

Tuzun bakterisidal ve antienflamatuar etkisi vardır.Banyo yaparken tuzu doğrudan kolun altına yayın.Hafta içi, yanınızda taşımak için deniz suyundan biraz daha hafif tuzlu suya batırılmış pamuklu pedleri kullanın ve istediğiniz zaman teri yıkamak için kullanın.Ayak parmaklarına, ayak parmaklarına ve ayak tabanlarına büyük miktarda kaba tuz sürün ve ellerinizle 5 ila 6 kez ovalayın, ardından kokuyu gidermek için birkaç dakika dinlenin.

 

Sırt sivilce bakımı

 

Banyodan sonra vücudun ısınmasına izin verin.Gözenekleri açtıktan sonra, arkaya daha fazla tuz uygulayın ve tüm köşelere uygulayın.Cilt ve fırça arasındaki tuz hareket ettiği sürece 1 dakika banyo fırçasıyla masaj yapın, çok sert değil, sonra süngeri hafif tuzlu suyla daldırın, 10 dakika boyunca arkasına yapıştırın ve temiz suyla durulayın.

 

Banyo tuzları çoğunlukla otlar, doğal deniz tuzu, mineraller ve bitkisel uçucu yağlardan oluşur.İnsan vücudunun gerektirdiği demir, kalsiyum, selenyum ve magnezyum gibi çeşitli eser elementler bakımından zengindirler.Banyo tuzlarının uzun süreli kullanımı cilt üzerindeki melanini ortadan kaldırabilir ve cildi yapabilir. Beyazlığı, hassasiyeti ve elastikiyeti yavaş yavaş geri kazandırır ve ayrıca yüz akne, akne ve lekeleri gidermede olumlu bir etkiye sahiptir.Bu yüzden kışın, insanlar banyo yaparken genellikle banyo tuzu ekler.Banyo tuzu ne kadar etkilidir?

 

Banyo tuzunun rolü, cildin içine nüfuz etmek, kan dolaşımını teşvik etmek, metabolizmayı teşvik etmek, gözeneklerde fazla su ve ince maddeler, yağ vb. Ortaya çıkarmak için tuz geçirgenliğini kullanmak, kilo kaybı ve zayıflamada rol oynamaktır, cildi temizlemek için tuzu kullanın. Yüzeydeki keratin, kuru ve ölü cildi pürüzsüzce atar, cildin yaşlanmasını geciktirir ve tonlu bir cilt görevi görür.


Birçok ülkede, insanlar yüzlerini ve ayaklarını yıkamak için derin deniz banyosu tuzu kullanmaya alışmışlardır, banyo tuzunun rolü sadece metabolizmayı teşvik etmekle kalmaz, cildi derinlemesine temizler, anti-inflamatuar, sterilizasyon, küçük yaraların hızlı iyileşmesini sağlar, Ayrıca aşırı yağı ve kütikülleri giderir, eşitsizliği onarır Epidermisin uzun süreli kullanımı ve sıkılaştırıcı gözenekler cildi pürüzsüz ve hassas bırakacaktır.

 

Talimatlar

 

temizleyici

Az miktarda banyo tuzu alın ve yüz temizleyici, yüz temizleyici ve ferahlatıcı, temiz ve basit diğer cilt temizleme ürünleri olarak hareket etmek için havzada çözün.Yağlı cildi olan kişiler, cilt temizlendikten sonra toner kullanmadan cilt temizliği, sıkılaştırıcı ve cilt bakımı yapabilirler.

 

sauna

 

Saunayı buharda pişirirken, bir bez torbaya tuz koyun ve cildi hafifçe ovalayarak hem vücutta kaybedilen tuzu yenileyin hem de cildi temizleyin.

 

duş almak

 

Banyo tuzu ile doldurulmuş bez torbanın duş başlığına asılması cilt bakım etkisini kolayca ve hızlı bir şekilde elde edebilir;tüm vücuda biraz tuzla masaj yapmak için bir sünger kullanın ve aynı etkiyi elde etmek için suyla durulayın.

 

Güzel ayak

 

Ayaklarınızı 5 dakika sıcak suda bekletin, banyo tuzunu topuklar ve tabanlar gibi kalın cilt bölgelerine uygulayın, 5 dakika boyunca daireler halinde masaj yapın, sonra suyla durulayın ve sonra vücut losyonu ile nemlendirin.

 

Tuz tuzu plastik gövde

 

Tuzun ozmotik etkisi şişliği ortadan kaldırabilir, yağ hareketini artırabilir ve vücut eğrisini şekillendirmede beklenmedik bir etkiye sahiptir.Sadece yerel olarak veya tüm vücutta kilo vermek için karşılık gelen bir masajla desteklenen tuz kullanmanız gerekir.

 

İnce bacaklar: Bacakları kaldırın, yeterince tuz uygulayın, yumruklamak için her iki elinizi kullanın, ayak bileklerinden dizlere masaj yapın, dizlerin uyluklara masaj yapın, tüm ayak ısındıktan sonra masajı durdurun, tuzu yıkamayın, plastik sargı kullanın ayak bileklerinden hile, ayaklarınızı yukarıda tutmak ve daha sonra sararken kuvvet kullanmaktır.

 

Kalçaları şekillendirin: Yeterli tuz uygulayın ve sarkan kalçaların yukarı kalkması için kalçalar boyunca aşağıdan yukarıya doğru masaj yapın.

 

Göbek yağını ortadan kaldırın: Yağ parçacıklarını yumuşatmak, karnınıza tuz uygulayın, yağı iki elinizle tutun ve saat yönünde masaj yapın.Yaklaşık 10 dakika sonra, nefes alırken karnı plastik bir sargı ile sarın ve 30 dakika sonra açın ve durulayın.

 

Çift çeneleri ortadan kaldırın: sağ eli yeterli tuzla sürün, çenenin ortasından sağa doğru hareket edin, sol eli ortadan sola hareket ettirin ve sol ve sağ elleri ritmik olarak değiştirin, 50 kez ritmik olarak yapın, sonra sarın plastik sargılı çene ve kayış düzeltmeye yardımcı olur Bir kez 10 dakika sonra durulayın.

İletişim bilgileri
vivian

Naber : +008615063431351